Registreerimiseks tuleb valida oma tiimile nimi. Tiimi nimi peab olema kujul #TiimiNimi ning see tuleb lisada iga sisestatud liikumise kommentaaridesse. Oluline on jätta #TiimiNimi meelde ja lisada see iga liikumiskorra juurde, sest ainult nii lähevad Sinu tiimi treeningud arvesse! Treeninguid saad sisestada, kas SportID kodulehel asuvasse treeningpäevikusse või kasutades Fit100 äppi.

Pärast tiimi registreerimist loo endale SportID konto siin või konto olemasolul logi sisse SportID veebikeskkonda! Keskkonda sisenedes avaneb esimesena treeningpäevik, kuhu tuleb teha sissekanded kondimootori jõul liikumiste kohta. Kommentaaridesse kindlasti lisada #tiiminimi, muidu pole võimalik korraldajatel liikumisi jälgida! 

"Kondimootoriga tööle" on kampaania, millega julgustame inimesi senisest rohkem liikuma oma kondimootori jõul ning vähem kasutama muid abivahendeid nagu auto või buss. Hea viis oma liikumisaktiivsuse suurendamiseks on kasutada aega, mis kulub hommikul tööle minekuks ja õhtul töölt tulekuks.

Vaata edetabelit Tutvu reeglitega